Шліфмашина для стін FERRUM FRDWS15 для очищення та шліфування кам'яних і бетонних стін, лакових і пофарбованих покриттів, гіпсової шпаклівки.
Особливості FERRUM FRDWS15:
Фукція самовсмоктування і видалення пилу;
Регулювання обертів;
Пилозахисний двигун; LED-підсвітка;
Шліф папір у комплекті 6 шт.;
Пилозбірний мішок;
Характеристики
Швидкість холостого ходу 1300-2700 об/хв
Напруга, В 220 В ~ 50 Гц
Потужність 1500 Вт
Додаткові характеристики
Діаметр наждакового паперу 180 мм;
Діаметр колодки 175 мм;
Довжина шланга 2 м;
Довжина мережевого кабелю, м 4
Вага нетто, кг 2,5 кг
Комплектація
Sturm FERRUM FRDWS15;
Шліфувальна машина;
Наждачний папір — 6 шт.;
Гнучкий шланг (2 м) — 1 шт.;
Шестигранний ключ — 1 шт.;
Ручка — 1 шт.;
Вугільна щітка — 2 шт.;
Пилозбірник — 1 шт.;
Інструкція з експлуатації — 1 шт.;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrum |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шліфувальна машина для стін із пилососом | Шліфувальна машина для стін із пилососом |
| Машинка для стін і стель | Машинка для стін і стель |
- Ціна: 2 489 ₴





