🏋️♂️ Гідравлічний домкрат VERDA SN3063 3 т — це надійний і професійний інструмент, призначений для підіймання легкових автомобілів і невеликих комерційних машин із вантажопідіймальністю до 3000 кг (3 т). Особливо рекомендований для гаражів, майстерень, сервісів, а також для роботи зі спортивними авто або авто з низьким кліренсом, завдяки низькому мінімальному підхопленню та високому максимуму підіймання.
⚙️ Характеристики:
Вантажність: 3000 кг (3 т)
Максимальна висота підйому з низькою гумою: 520 мм
Мінімальна висота підхоплення з низькою гумою: 192 мм
Максимальна висота підйому з високою гумою: 495 мм
Мінімальна висота підхоплення з високою гумою: 217 мм
Максимальна висота підіймання з надставкою/низька гума: 542 мм
Максимальна висота підйому з надставкою/висока гума: 570 мм
Мінімальна висота з максимально вивернутою надставкою/низька гума: 245 мм
Мінімальна висота з надставкою/висока гума: 270 мм
Довжина корпусу: 590 мм; ширина: 190 мм
Має дві гумові накладки (низька та висока) у комплекті, що дає змогу адаптацію під різні авто
Обладнаний сталевими колесами, з яких два поворотні, що забезпечує легке маневрування.
Вага: 16 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verda |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 532 мм |
| Висота підхоплення | 192 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
- Ціна: 2 799 ₴









