Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний підкатний TIREX 2.5т призначений для підйому автомобілів та ін. вантажів при виконанні ремонтних та монтажних робіт. Мобільний, компактний та зручний в експлуатації. У домкраті застосовується слабке стиснення спеціальне масло.
Характеристики:
Вантажопідйомність: 2.5 тонн
Висота підйому: 80-360 мм
Вага: 11 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tirex |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Власна вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
- Ціна: 2 099 ₴



